سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / + بدترین دوران مربیگری مجید جلالی – خرید شارژ ایرانسل

+ بدترین دوران مربیگری مجید جلالی – خرید شارژ ایرانسل

خبرگزاری ایلنا: به نقل از رویترز، فرانسه تصمیم دارد تا پایان سال ۲۰۱۸، با گشایش اعتبار یورویی برای واردکنندگان ایرانی، تجارت با تهران را افزایش دهد
ضمانت‌نامه‌های صادراتی قرار است تنها به واردکنندگان ایرانی کالاهای فرانسوی اهدا شده و ابزار اجرای آن از نظر واحد پولی و هر مساله دیگر، ارتباطی با آمریکا نداشته باشند.

خبرگزاری ایلنا: به نقل از رویترز، فرانسه تصمیم دارد تا پایان سال ۲۰۱۸، با گشایش اعتبار یورویی برای واردکنندگان ایرانی، تجارت با تهران را افزایش دهد.
رییس بانک دولتی «بی‌پی‌آی فرانس» فرانسه گفت که این اقدام علاوه بر افزایش تجارت با ایران، قرار است به نحوی اجرا شود که از دسترس تحریم‌های آمریکا دور بوده و تحریم‌ها شامل آن نشوند.

——————-

 وبسایت نود: مجید جلالی سلطان بردهای پیاپی و نبردن‌های پیاپی است. او در پیکان، سایپا و تراکتورسازی هم سابقه نبردن برای مقاطعی نسبتا طولانی را داشت اما با توقف این هفته مقابل نفت تهران، رکورد خودش در فولاد خوزستان را هم شکست و بیشترین دوران بدون برد را سپری می‌کند
فصل پیش، جلالی هفت هفته برای اولین برد روی نیمکت پیکان صبر کرد. او پیش از حضور در پیکان، سایپا را هم با ۸ بازی بدون برد در اواخر فصل ترک کرده بود. هشت مسابقه‌ای که سایپا را از سهمیه آسیایی دور کرد و فصل برای آن‌ها، بدون دستاورد به پایان رسید. البته هیچکدام از این دو، بدترین آمار جلالی نیستند. او لیگ یازدهم که مربی فولاد بود، ۹ هفته نبرد و خوش شانس بود که پس از این ۹ بازی فصل به پایان رسید و جلالی هم از فولاد جدا شد.

 وبسایت نود: مجید جلالی سلطان بردهای پیاپی و نبردن‌های پیاپی است. او در پیکان، سایپا و تراکتورسازی هم سابقه نبردن برای مقاطعی نسبتا طولانی را داشت اما با توقف این هفته مقابل نفت تهران، رکورد خودش در فولاد خوزستان را هم شکست و بیشترین دوران بدون برد را سپری می‌کند.

این فصل هم جلالی و پیکان، با بردهای پیاپی‌شان سومین مدعی قهرمانی بعد از پرسپولیس و پارس جنوبی محسوب می‌شدند اما جلالی، با ۱۰ بازی بدون برد پیاپی رکوردشکنی کرد و هم علاوه بر ثبت بدترین مقطع مربیگری، کاملا تیمش را از شانس قهرمانی و حتی سهمیه آسیایی دور کرد. پیکان حالا، با تعداد بازی‌های برابر ۶ امتیاز از ذوب آهن تیم سوم جدول کمتر دارد و بازی‌های سخت باقی مانده، شانس آن‌ها برای حضور در لیگ قهرمانان را کمتر از همیشه می‌کند. جلالی از یک قدمی رسیدن به رکورد بردهای پیاپی در تاریخ لیگ برتر، حالا هفته‌های زیادی منتظر یک برد و گرفتن امتیازات کامل مسابقه، باقی مانده است.

درباره ی back120

همچنین ببینید

زلزله ۵.۹ ریشتری در بوشهر – خرید شارژ ایرانسل

خبرگزاری ایسنا: زمین لرزه ای به بزرگی ۵٫۹ ریشتر حوالی کاکی در استان بوشهر را …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *