سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / آقای روحانی، وزرای ناکارآمد را برکنار کنید – خرید شارژ ایرانسل

آقای روحانی، وزرای ناکارآمد را برکنار کنید – خرید شارژ ایرانسل

خبرگزاری مهر: عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی وزرا در قضایای اخیر نتوانسته‌اند کارشان را به درستی انجام بدهند، خواستار عزل آنها توسط رئیس‌جمهور شد
پورمختار ادامه داد: سازمان اوقاف هم به منزله‌ی زخمی بر پیکره‌ی نظام شده و عملکرد آنها باعث نارضایتی مردم شده است؛ درخواست دارم وزیر ارشاد این مسئله را پیگیری کند.

وی افزود: سه سال از سفر شما به استان همدان گذشته و بسیاری از مصوبات و پروژه‌های این سفر هنوز عملیاتی نشده است.

وی تصریح کرد: از بازرسی دفتر مقام معظم رهبری هم درخواست دارم نسبت به عملکرد این سازمان، ورود جدی داشته باشد.

این نماینده مجلس در پایان با تأکید بر ضرورت تغییر الگوی کشت از سوی وزارت جهاد کشاورزی برای مدیریت مصرف آب گفت: وزارت نیرو در رابطه با مدیریت چاه‌های غیرمجاز توجه داشته باشد که مصوبه مجلس این نبود که چاه‌های فاقد پروانه پر شوند، بلکه باید افراد را ملزم کنند که با ثبت‌نام و با سهمیه مشخص، از آب این چاه‌ها برداشت کنند.

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی همچنین با تذکر نسبت به ناکارآمدی تعدادی از وزرای دولت خطاب به روحانی گفت: از شما درخواست داریم که این افراد را که در قضایای اخیر نتوانستند کارشان را به درستی انجام دهند، یا عزل کنید و یا به آنها تذکر دهید که کارشان را انجام دهند.

خبرگزاری مهر: عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی وزرا در قضایای اخیر نتوانسته‌اند کارشان را به درستی انجام بدهند، خواستار عزل آنها توسط رئیس‌جمهور شد.

 محمدعلی پورمختار نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی نوبت عصر امروز و در تذکر شفاهی خطاب به رئیس‌جمهور اظهار داشت: سفرهای استانی شما و قول‌هایی که می‌دهید، از حیث تأمین بودجه و اجرای پروژه‌ها، عملیاتی نمی‌شود.

درباره ی back120

همچنین ببینید

در هیچ جای دنیا رئیس بانک مرکزی، نرخ دلار را اعلام نمی‌کند – خرید شارژ ایرانسل

باشگاه خبرنگاران جوان: سیف رئیس کل بانک مرکزی در برنامه تیتر امشب در خصوص مسائل …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *