سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / آتش‌نشان تهرانی در دام شوم دختر ۱۸ ساله افتاد – خرید شارژ ایرانسل

آتش‌نشان تهرانی در دام شوم دختر ۱۸ ساله افتاد – خرید شارژ ایرانسل

رکنا : اوایل پاییز سال ۹۶ یک دختر جوان به نام فرشته به پلیس آگاهی رفت و از یک پسر ۲۰ ساله به نام فریبرز شکایت کرد

رکنا : اوایل پاییز سال ۹۶ یک دختر جوان به نام فرشته به پلیس آگاهی رفت و از یک پسر ۲۰ ساله به نام فریبرز شکایت کرد.

در این جلسه وی به دفاع پرداخت و گفت: من و برادر فرشته هر دو آتش نشان هستیم و با هم رفت و آمد خانوادگی داریم. به همین خاطر با فرشته آشنا شدم. من خودم به او پیشنهاد ازدواج دادم و خواستم تا برای مدتی با هم در ارتباط باشیم تا با خصوصیات اخلاقی هم بیشتر آشنا شویم. اما پس از مدتی متوجه رفتار‌هایی شدم که تصمیم گرفتم رابطه ام را با فرشته تمام کنم. اما او نمی‌خواست این رابطه تمام شود. وقتی گوشی موبایلم را خاموش کردم و از او خواستم تا دیگر با من تماس نگیرد دست به خودکشی زد. من که از شنیدن خبر خودکشی او ترسیده بودم به ملاقاتش در بیمارستان لقمان رفتم. فرشته مرا تهدید کرد و گفت: اگر رابطه ام را با او ادامه ندهم این بار واقعا خودش را میکشد و مرا گرفتار می‌کند. من از ترسم بار دیگر دوستی ام را با او ادامه دادم.

قرار شد پیامک‌های رد و بدل شده بین این دختر و پسر بررسی شود تا هیات قضایی درباره پرونده حکم صادر کند.

به دنبال شکایت دختر جوان وی به پزشکی قانونی معرفی شد، اما پزشکی قانونی ادعای آزار را تایید نکرد. با این حال فریبرز بازداشت شد. این پسر خودش را بی گناه خواند و گفت: در تله دختر جوان گرفتار شده است.

پسر جوان ادامه داد: من در این مدت چند بار با فرشته صحبت کردم تا قانع شود ما برای ازدواج با هم مناسب نیستیم، اما گوشش بدهکار نبود. او وقتی دید به عشق او پشت پا زده ام و دیگر قصد ازدواج با او را ندارم نقشه دیگری کشید و علیه من شکایت کرد. او قصد دارد مرا گرفتار و مجبور به ازدواج با خودش کند من هرگز فرشته را آزار نداده ام. او با این شکایت آبرویم را برده است. اگر از این اتهام تبرئه شوم علیه او شکایت می‌کنم.

چون علیه فریبز مدرکی به دست نیامده بود وی با قرار وثیقه آزاد شد و دیروز در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست پای میز محاکمه ایستاد.

دختر ۱۸ ساله به پلیس گفت: مدتی است با فریبرز آشنا شده ام. او به من پیشنهاد ازدواج داد و با حرف‌های مرا فریب داد و به خانه اش کشاند. پسر جوان مرا آزار داد به همین خاطر از او شکایت دارم.

درباره ی back120

همچنین ببینید

زلزله ۵.۹ ریشتری در بوشهر – خرید شارژ ایرانسل

خبرگزاری ایسنا: زمین لرزه ای به بزرگی ۵٫۹ ریشتر حوالی کاکی در استان بوشهر را …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *